Сайт joomix.org
404 Error

مبانی برای انجام خود هیپنوتیزم


د . کوریدون هاموند . Ph . D

دانشگاه یوتا ، دانشکده ی پزشکی . سالت لیک سیتی ، یوتا

[ ناشر : انتشارات لیوسا ، تلفن های 66963035 و 66464577 ]

پیش گفتار

این کتاب کوچک بــرای افــرادی نــوشته شده که قبلاً [ و از طریق شــرطــی شدن ] خود هیپنوتیزم را از یک روان شناس ، پزشک ، دندانپزشک یا سایر رده های بالینی دوره دیده و یا کارشناسان بهداشت روانی آموخته اند . این کار بسیار سخت است که تنها با خواندن کتاب ، خود هیپنوتیزم را آموخت .

بنابر این ، به شما توصیه یا نصیحت می کنم برای فراگیری خود هیپنوتیزم از کمک ، راهنمایی و آموزش یک فرد واجد صلاحیت استفاده کنید تا او با روشی شما را در شرایط خلسه ی هیپنوتیزمی قرار دهد . پس از اینکه شما یاد گرفتید که چگونه می توانید به حالت خلسه وارد شوید ، این کتاب به شما آن گروه از اصول اساسی را می آموزد تا بتوانید این حالت خاص از آگاهی را در شرایط مناسب ایجاد یا مورد استفاده قرار بدهید . مشاور یا درمانگر شما ، در این شرایط شما را راهنمایی و هدایت می کند تا در راستای رسیدن به هدفی که مورد نظر شماست ، این اصول را بکارببرید .

من با تمام احساسم این کتاب را به استاد ، مربی و دوستم آقای دکتر هارولد ب . گرازیل نک [ روان شناس ] پرزیدنت یا رئیس پیشین انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا تقدیم می دارم .

ازمقدمۀ : دکترکوریدون هاموند

پرزیدنت انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене