Сайт joomix.org
مقدمه

 


به نام خداوند جان و خرد --------------------------کزین برتر اندیشه برنگذرد

خداوند نام و خداوندِ جای --------------------------خداوند روزی ده و رهنمای

بــه بینندگان آفــرینده را ---------------------------نبینی ، مرنجان دو بیننده را

هیپنوتیزم ایران

با نام خداوند که به ما دو چشم یا بینندگانی را داد که اگر به تعبیر حکیم طوس نمی تواند آفریننده را ببیند ، ولی با قدرت تصور و تجسم که آفریننده از طریق هیپنوتیزم به آفریده ی خود ـ انسان ـ داده ، خیلی بیشتر از دو بیننده ـ یا دو چشمان ـ انسان می تواند با فکرش و ذهنش جهان آفرینش را شهود یا مشاهده کند ...

 

در این پیش گفتار ، اشاره ای ـ هر اندازه که مختصر بوده باشد ـ به نکات زیر لازم است .

* این سایت توسط اینجانب با این هدف ارائه می شود ، که مطالب و اطلاعاتِ اصیل و درستی را به زبان فارسی در اختیار ایرانیان علاقمند به هیپنوتیزم و فارسی زبانان در سایر کشورها بگذارد . تا چه قبول آید و چه در نظر آید .

* هر چند متون علمی که این صفحات از آنها برداشت شده بهترین و معتبرترین منابع علمی بوده که اینجانب به آنها دسترسی داشته ام ، ولی متأسفانه سهو و نسیان دروجود هر انسانی نهادینه شده است . بنابراین ، منتظر و سپاس گوی انتقادات و نظریات شما هستیم .

* مطالب این صفحات بیشتر از آثار کوریدون هاموند ـ پرزیدنت انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا و دکتر جان واتکینس پرزیدنت سابق انجمن هیپنوتیزم بالینی و تجربی جهان ترجمه شده اند .


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене