Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

 

درتاریخ 6000 ساله هیپنوتیزم ، فرود و فرازهایی در توجه مردم به آن پدید آمده است ، ولی هرگز واقعه یا جریانی مانند پاندمی کرونا به آموزش و آشنایی با آن ضربه نزده است . درحدود 60 سال پیش که پیشتر از دیگران شادروان کابوک با هیپنوتیزم مدرن آشنائی پیدا کرد و با توجه به مهارت آن بزرگوار به روحیه مردم با رنج و تحمل مخارج زیاد حتی برای مدتی به آمریکا سفر کرد و با شرکت در دوره های آموزشی هاری آرونز استاد آموزش عملی در آمریکا ، این علم و هنر را در بازگشت به ایران در اختیار دوستداران و یا به  عبارت دقیقتر عاشقان هیپنوتیزم قرار می داد ، از روشهای زیر استفاده می کرد:   


برگزاری جلسات تبلیغی ، آموزشی و نمایش

دراین جلسات که در

سالنـهای بزرگ چند صد نفری برگزار می شدند و در آنها کابوک با انجام هنرنمائی و انجام هیپنوتیزمهای سریع و برق آسا عده زیادی را مشتاق و عاشق هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی می کرد ، در شرایط کنونی مثلاً در یک سالن سینما یا سخنرانی ، در شرایط وجود کرونا مقدور نیست .

برگزاری جلسات نمایشی و جلب دانشجو در سالن های کوچک

در سالهای گذشته همان جلسات آموزشی که کابوک در سطح سالن سینما برگزار می کرد ، در اتاقها یا کلاسهائی کوچکتر با تراکم حاضران و فضای بسته برگزار می شد که این هم در شرایط کرونا قابل انجام نیست در شرایط کنونی حتی در کلاسهای خیلی کوچکتر و در افراد واکسینه شده هم انجام این روش مقدور و به صلاح نیست .

1 ـ هیچ واکسنی در 100%  افراد مصونیت قابل اعتماد به وجود نمی آورد و حتی در اینها هم استفاده از ماسک وحفظ فاصله  اجتماعی بایستی مراعات شود .

2 ـ در برخی از موارد افراد بخوبی واکسینه شده هم ممکن است به بیماری کرونا مبتلا شوند بنابراین برگزاری هر کلاسی با درجاتی از خطر همراه است .

شرایط آشنایی و آموزشی هیپنوتیزم

بصورت خود هیپنوتیزم

از آنجائیکه انجمن هیپنوتیزم آمریکا از حضور علاقمندان برای فراگیری هیپنوتیزم از حضور درکلاس استفاده نمی کند و در آمریکا کلیه کسانیکه مایل به فراگیری هیپنوتیزم هستند ، درکلیه مدارج تحصیلی ، 3 کتابی را که انجمن تألیف کرده و قیمت هر 3 کتاب بیشتر از 200 دلار است به داوطلبان می فروشند که این هر 3 کتاب با کمال دقت توسط آقای دکتر رضا جمالیان با انبوهی از کتابهای معتبر دیگر که  تعدادشان نزدیک به یکصد جلد می رسد ترجمه و چاپ شده  اند که بطور حتم حتی یک جلد از آنها در کتابفروشیهای تمام ایران وجود ندارد .

قابل ذکر است : علاقمندان به آموزش هیپنوتیزم می توانند با تماس تلفنی و مشاوره با اینجانب ( دکتر رضا جمالیان ) کتابها و جزوات مختلف را درخصوص آموزش تهیه و مورد استفاده قرار دهند و در نتیجه با مطالعه این کتابها و انجام تمرین با متن ها و تلقیناتی که در تمام کتابها وجود دارند ، می توانند بخوبی و درسطح استادی با هیپنوتیزم آشنا شوند .

شماره تماس : 09228289756


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене