Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

تعطیلات نوروز زمان مناسبی برای آموزش هیپنوتیزم ، خود هیپنوتیزم ، جراحی و بیهوشی ، اعمال دندانپزشکی و آشنائی با زایمان بی درد در سطح بالا و استادی می باشد .

 

کتابهای آموزشی این دوره ها که با مجموعه ای از کتابهای معتبر است به شرح ذیل می باشد :

1 ـ دایره المعارف خود هیپنوتیزم به 10 روایت : عده زیادی از دوستداران هیپنوتیزم علاقه دارند ، با این کتاب که در 117 صفحه تنظیم شده است ، انواع خود هیپنوتیزم با روش خود آموزی را یاد بگیرند .

2 ـ آموزش هیپنوتیزم به روایت هارتلند : این کتاب بسیار معتبری است که در 120 صفحه شما را بـا هیپنوتیزم علمی و کـاربردی آشنا می کند .

3 ـ انجام جراحی و با هیپنوتیزم انجام بیهوشی: به شهادت کتابهای معتبر ، کسی که بخوبی با هیپنوتیزم آشنا باشد سوژه های مستعد را می تواند برای انجام هر عمل جراحی ـ حتی جراحی های قلب و ریه آماده کند . دراین کتاب که در 95 صفحه تنظیم شده ، انواعی از روشهای اندازه گیری هیپنوتیزم پذیری هم ارائه شده است .

4 ـ اصول کاربردی و نظری انجام اعمال دندانپزشکی با هیپنوتیزم : در این کتاب نسبتاً مفصل ، دندانپزشکان ، دانشجویان دندانپزشکی و دستیاران دندانپزشکی می توانند با آماده سازی و انجام تمام کارهای دندانپزشکی ـ از جمله ترس از دندانپزشکی ، از هیپنوتیزم استفاده کنند .

5 ـ زایمان بی درد با هیپنوتیزم : این کتاب در 110 صفحه شما را با زایمان بی درد با هیپنوتیزم و درمان دردهای قاعدگی آشنا می کند .

 

شما می توانید با شماره تماس  09228289756 هر یک از این کتابها را با توجه به نیازها و علایق خود در زمینه هیپنوتیزم همراه با کتابهای دیگر انتخابی خود تهیه و مطالعه کنید .  

 


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене