Сайт joomix.org
اخبار

ذِن مدی تیشن ، معرفی یک کتاب

مدی تیشن به روایت عارفان شرق آسیا

مدی تیشن با یک دنیا رمز و رازی که دارد ، و با توجه به اینکه انجام آن برای رسیدن به آرامش و تعالی روحی مورد نیاز تمام انسانها در تمام عصرها ، در بین تمام نسلها و تمام سرزمینها بوده و هست و با عنایت به جنبه های ذن درمانی و موریتا درمانی ، برای همه از جمله اینجانب جذابیت زیادی داشته و دارد . روی این علاقه و فقدان منابعی دراین زمینه ها درایران ، اینجانب تشویق به ترجمه ی ذن ناب شدم که هم توسط استادی بزرگ تألیف شده و هم با کثرت تصاویر ، یک خود آموز مصور ذِن است .

ذن مدیتیشن

تشابه ذِن با طریقت های صوفیانه و عارفانه

برای اینکه شما بیشتر با این کتاب آشنا شوید ، بعنوان نمونه صفحه 17 کتاب عیناً تصویربرداری شده است تا به این شباهت شگفت انگیز

طریقت های عارفانه در نقاط مختلف جهان بیشتر آشنایی پیدا کنید .

کثرت عکسها و طرحها باعث می شوند که خواننده تنها با خواندن کتاب ، با ذن آشنایی عملی و کاربردی پیدا کند و در پایان کتاب ، برای انبوه اصطلاحات و لغات ژاپنی ، معادل فارسی گذاشته شده است .

این کتاب توسط نشر کیوان تلفنهای 66963035 و 66464577 چاپ و منتشر شده است .

 

کناب ذن مدی تیشن

معرفی یک عارفِ طریقتِ ذِن


کودوساواکی در سال 1880 در یک خانوادۀ پراولاد در ژاپن به دنیا آمد . در 7 سالگی پدرخود را از دست داد . درسال 1892 تحصیلات ابتدایی را پشت سرگذاشت و درسال 1896 پس از یک الهام قلبی به سلک سالکان طریقت ذِن درآمد و در محضر چند استاد به تحصیل پرداخت .

درسال 1900 به ارتش پیوست و درسال 1904 به عنوان یک فرد پیاده نظام در جبهه های جنگ ژاپن و روسیه شرکت کرد و پس از یک زخم مهلک که درجنگ برداشت ، به ژاپن برگشت . درسال 1908 به تحصیل در رشته ی فلسفه پرداخت و درسال 1916 به عنوان استاد مشغول به تدریس شد و درسال 1935 پس از طی کامل طریقت ذن ، به عنوان استاد در دانشگاه کومازاوا مشغول به تدریس شد و پس از تأسیس چند صومعه ، درسال 1965 فوت شد . او درتمام عمرخانه و کاشانه ای نداشت و در سیر آفاق و افقها ، هر چند روز را دریک صومعه می گذرانید . به این علت او را کودوی بی خانمان می نامیدند .

 zen miditation sawaki kodo

تصاویری از روش استاد "استاد ذن" ساواکی کودو

'کودوی بی خانمان'

"Sawaki Kodo Roshi"


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене