Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

مقدمه : ازحدود 20 سال پیش اینجانب با آقای بیژن علیپور صاحب و مدیرعامل انتشارات نسل نواندیش دوستی داشته و برخی از با اعتبارترین ترجمه های خود را به ایشان که مدیری پرکار ، مدیر و درستکار بوده و هست ، ارانه داده ام . سطور زیر اشاره ای به این آثار است :


 

کتاب ایجاد خلسه ی هیپنوتیزمی و تلقین : بدون تردید بهترین ترجمۀ اینجانب در زمینۀ هیپنوتیزم است که نشریۀ رسمی و آموزشی انجمن هیپنوتیزم بالینی در آمریکا ، کانادا و بسیاری از کشورهای دیگر برای دوره های مقدماتی و میانی است که اینجانب با علاقه و احترام آنرا در اختیار آقای علیپور و انتشارات نسل نواندیش قرار دادم .

نیمه یا قسمتِ اول این کتاب توسط انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده و قسمت دوم آن هم توسط این انتشارات معتبر چاپ و منتشر می شود . این کتاب به تنهائی برای آشنائی با تئوریها و تکنیکهای هیپنوتیزم در عالی ترین سطح کفایت می کند . شاید این کتاب بهترین ترجمۀ اینجانب بوده باشد .


کــتاب هیــپنوتیزم و هیــپنوتیزم درمــانی با کودکان معتبرترین کتاب هیپنوتیزم درمانی در کودکان است که با همکار گرامی آقای دکتر علی شریفی ترجمه شده و انتشارات نسل نواندیش در دهۀ گذشته آنرا چاپ و منتشر کرده است . در دهه های گذشته ، از ایــن اثر درسطح بین المللی بیشتر از هرکتاب دیگری در ارتباط با هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی با کودکان یاد شده و به آن استناد شده است .


کتاب آرامش بیکران یا مدی تیشن خلاق که حاصل کوششها و پژوهشهای 30 ساله ی دکتر هربرت بنسن استاد بیماریهای قلب در دانشکدۀ پزشکی دانشگاه هاروارد است ، در پرتو همکاری طولانی با ماهاریشی ماهش یوگی و استادان کلاسهای TM در آزمایشگاه تورندیک مموریال لابراتوآر دانشگاه هاروارد تهیه و تدوین شده است . این کتاب پرفروش ترین کتابی است که با ترجمه ی اینجانب توسط نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است و 2 سال هم دربین 10 کتاب پرفروش آمریکا رتبه اول را داشته است .

از طریق مطالعه این کتاب علاوه بر آشنائی علمی با مدی تیشن ، واقعاً می توانید آنرا به صورت عملی و کاربردی یاد بگیرید . دراین کتاب  نشان داده می شود که مدی تیشن ، هیپنوتیزم ، یوگا ، سیر و سلوک عارفانه و ... همه و همه « عکس العمل ریلاکس شده » است .


روان شناسی موفقیت NLP یک کتاب راهنمای کاربردی جامع است که در راستای چگونگی کسب موفقیت های فردی و اجتماعی توسط دو نفر از استادان بین المللی NLP به نامهای یان مک درموت و دکتر وندی جاکو تألیف شده است .

NLP یکی از علومی که با الهام و الگوبرداری از موفقیتهای اسطورۀ هیپنوتیزم درمانی دکتر میلتون اریکسون طراحی و تدوین شده است . در این کتاب تمام تکنیکهای کاربردی NLP شرح داده شده است .


ریلاکسیشن و مدی تیشن اثر جیمز هویت یکی از چند اثری بوده که با استقبال جهانی مواجه شده بود و در 290 صفحه و تیراژ 5000 نسخه از سوی انتشارات دکلمه گران به نیابت نسل نواندیش در بهار 1376 چاپ و منتشر شد .

با توجه به اینکه در 7 و 8 اردیبهشت 1391 اولین سمینار بین المللی هیپنوتیزم بالینی در دانشگاه مشهد با همکاری نزدیک انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران برگزار می شود ، امیدوارم انتشارات نسل نواندیش با این مجموعه گرانبها حضور و درخشش با شکوهی داشته باشد که شایسته ی این موسسه علمی ـ فرهنگی و مدیرعامل فرهیخته آن می باشد .


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене