Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

 

نگارش : دکتر رضا جمالیان

MD , MPH , DTM& H

آموزش علمی ، سریع و کاربردی هیپنوتیزم

آموزش هیپنوتیزم

تمام افرادی که مایلند هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم را بصورت علمی ــ و کاملاً مطابق روش معمول در انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا بیاموزند ، می توانند از این دوره ها استفاده کنند :

* این افراد پس از مراجعه به مطب اینجانب ــ در چهارراه نظام آباد ـ سبلان ـ پس از تست هیپنوتیزم پذیری و یک مصاحبه کوتاه مدت ـ کلیۀ کتابها و منابع آموزشی مرتبط با دورۀ خود را که به زبان ساده ترجمه شده اند ، دریافت می کنند ، به این ترتیب :

ــ تنها برای دانش جویان و دانش پژوهانی که برای آموزش هیپنوتیزم به ما مراجعه می کنند ، ترجمۀ فارسی فصیح هر 3 کتاب آموزشی انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا درایران وجود دارند .

ــ تنها در دوره های آموزشی ما با ارائه ترجمه فارسی تمام منابع درسی به دانشجویان ، دیگر نیازی به تدریس تئوری در کلاس و ماهها مراجعه در روزهای تعطیل برای حضور در این کلاسها ندارند .

* درجلساتِ آموزشهای عملی ، چند تکنیک ایجاد خلسۀ هیپنوتیزمی جدید و فاخر ، درحدود 15 تکنیک برای عمیقتر کردن خلسه هیپنوتیزمی ، تست اثبات حضور سوژه در خلسه ، چند پدیدۀ هیپنوتیزمی و

نمایش چند تکنیک ایجاد هیپنوتیزمهای سریع ــ هیپنوتیزم شدن کمتر از یک دقیقه و چند تکنیک هیپنوتیزم درمانی ارائه می شوند .

 

آموزش خود هیپنوتیزم و زایمان بی درد با هیپنوتیزم .

خود هیپنوتیزم یک پدیدۀ بسیار جالبی است که پس از اینکه سوژه در عمق مناسبی از خلسۀ هیپنوتیزمی قرار گرفت ، یک عبارت یک علامت و یا یک تکنیک در اختیار او قرار داده می شود تا بکمک آن بتواند خودش را سریعاً در شرایط خلسۀ هیپنوتیزمی قرار دهد .

برای انجام زایمان بی درد ، به سوژه آموزش داده می شود تا خودش را با تکنیک خود هیپنوتیزم در شرایط خلسه قرار دهد و با تکنیکهای اضافی ریلاکس شدن پیشرفته و تکنیک ایجاد بی دردی هیپنوتیزمی ــ مثلاً با تکنیک دستکشی ــ برای انجام زایمان بی درد یا لااقل بسیار کم درد آماده شوند .

با کمک خود هیپنوتیزم امکان سیر قهقرائی در زمان و رویت هیپنوتیزمی حوادث و وقایع سالهای گذشته زندگی و یا زندگیهای گذشته امکان پذیر می شود . پرواز روح و یا احساس خروج روح از بدن هم پس از فراگیری خود هیپنوتیزم در سوژه های دارای استعداد یا ظرفیت هیپنوتیزم پذیری کافی ، امکانپذیر است .

برای کسب اطلاعات بیشتر ، در ساعات 30/9 تا 12 صبح ها و 30/4 تا 30/7 عصرها با تلفن : 77561318 تماس بگیرید .

 


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене