Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

 

نگارش : دکتررضا جمالیان

نحوۀ آموزش صحیح و جهانشمول هیپنوتیزم

روش آموزش و یادگیری هیپنوتیزم در کشورهای پیشرفته ، درپیروی از انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا ــ همانطور که در سایت این انجمن با آدرس WWW.ASCH.NET و در صفحات مقدماتی 3 کتاب آموزشی آن انجمن هم آمده است ، به این ترتیب است :

کسانیکه در آمریکا مایل به یادگیری صحیح و متدیک هیپنوتیزم هستند ، تنها از طریق مراجعه به دفتر مرکزی انجمن و یا از طریق مکاتبه با آن ، درصورت اخیر برای هر یک یا هر سه کتاب ــ با پرداخت چند دلار اضافه به عناوین بسته بندی و پست ــ می توانند این کتابها را تهیه کنند .

 

کتـاب اول : مبـانی خود هیپنوتیزم . ترجمۀ فارسی این جزوه یا کتابچه در 78 صفحه حـاوی مطالب متـعدد و بسیار مهمی در ارتبـاط بـا خـود هیپنوتیزم است که دراین کتاب کوچک ـ ولی پرمحتوا ـ گنجانیده شده است . 

 

 

کتاب دوم : ترجمه فارسی این کتاب در 288 صفحه با عنوان : القای خلسه و تلقین پس از چند چاپ و تجدید چاپ توسط انتشارات نسل نواندیش ، درشرایط کنونی کمیاب یا نایاب است و سالهاست فتوکپی فاخر آن به علاقمندان زیاد آن کتـاب ارائه می شود .

 

کتاب سوم : با حداکثر استـفاده از تکنـولژیهای پیشرفته در حـروف چینی، صفحه بندی و چـاپ ، در 400 صفحه توسط انتشارات اطلاعات چــاپ و منتشر شده و به روایتی در متـن این کتاب ، منـدرجات دو کتـابِ اول و دوم هم در آن گنجانده شده و مجموعـه ای از مقالات بـسیار جدید است که کپی رایت آنها در آمریکا بالغ بر صدها دلار است ، که بـه تنـهایی در این کتاب که می تواند نوید آموزش هیپنوتیزم بالینی داشته بـاشد ، گنجانده شده است .


برای یادگیری صحیح و استاندارد هیپنوتیزم بالینی ، پس از اینکه درحدود 100 سال پیش برای اولین بار میلتون اریکسون دوره هایی را برای آموزش هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم تشکیل داد و در آغاز کتابچه هایی را برای آموزش طراحی کرد ، دراین یک قرن این کتابها تکامل و تعالی زیادی پیدا کرده اند و ویرایش کنونی آنها که توسط کوریدون هاموند صورت گرفته ، درآمد انحصاری از فروش این کتابها توسط انجمن و برای اهداف آموزشی و پژوهشی در اختیار انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا گذاشته شده است . درشرایط کنونی قیمت این 3 جلد کتاب که تنها از ادارۀ مرکزی انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا با قیمت روز ــ تابستان 1397 ــ بیشتر از یک میلیون تومان است ، با ترجمه ، ویرایش و چاپ بسیار فاخر ، بصورت نسخه های چاپی و درصورت نایاب بودن نسخه های چاپی، نسخه های فتوکپی شده بسیار فاخر ــ دراختیار دوستداران هیپنوتیزم ، خود هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی گذاشته می شود .

نحوۀ آموزش هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم در مطب دکتر جمالیان

شعار اینجانب در آموزش هیپنوتیزم ، خود هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی اصالت ، دقت و سرعت است . به این ترتیب با استفاده از متد BEN GRINE که معتقد است برای آموزشِ مطالب تئوری در سطوح دانشگاهی بجای نشاندن دانشجویان بر روی میزهای دبستانی ، می باید مطالب درسی را بصورت کتاب یا فتوکپی در اختیار آنها گذاشت تا همیشه مراجعه به آنها برای دانشجو ممکن باشد ، این روش خیلی برتر از سخنرانی است که همیشه امکان اشتباه در بیان محتمل است .

دانشجو در جلسات تدریس شفاهی ، حتی چند ساعت بعد مقدار زیادی از مطالب سخنرانی را فراموش کرده و امکان مراجعه به آنها برای او غیرممکن است . اینجانب به دانشجویان دو متن تایپ شده هم که هر یک در حدود 100 صفحه است ، بـرای آموزش خیلی سریعتر و راحت تر هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم ارائه می کنم .

نحوۀ تهیۀ این 3 کتاب

اگر فقط 80 هزار تومان از طریق ارسال وجه کارت به کارت به شماره کارت [ 5859831107977687 ] بانـک تجارت به حساب اینجانب ( رضا جمالیان ) واریز و از طریق تلفن مطب 77561318 تصویر رسید آنرا برای دفتر اینجانب ارسال دارید ، همانروز این 3 کتاب از طریق پست سفارشی برای محل زندگی یا محل کار شما در تهران و یا در پهنای ایران عزیز فرستاده می شوند .

 


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене