Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

 

نگارش : دکتر رضا جمالیان

دسترسی سریع به کتابهای چاپ شدۀ دکتر رضا جمالیان

درحدود 30 سال پیش با استقبال زیاد جامعۀ پزشکی از هیپنوتیزم ، خود هیپنوتیزم ، مدی تیشن ، فرا روان شناسی و ... و ارزان بودن هزینه های چاپ و قیمت کتاب ، انبوهی از کتابهای بسیار سطح بالا توسط اینجانب ترجمه شدند و توسط ناشرهای خوشنام و فعال بارها در تیراژهای بالا تجدید چاپ شدند که در شرایط کنونی نه اثری از بسیاری از آن ناشرها هست و نه قیمت سرسام آور تکنولژی چاپ و کاغذ که قیمت کتاب را خیلی زیاد کرده ، ذوق و فرصتی باقی گذاشته برای انتشار سریع کتابهای دیگر ...


 

باری ... در انبارهای چند مؤسسۀ پخش کتاب ، چند کارتنی یا تعدادی از کتابهای چاپ شده قدیمی را پیدا کردیم که فهرست عده ای از آنها ارائه می شود که داوطلبان کتاب پس از انتخاب کتابهای مورد نظر ــ که از 5 عدد کمتر نباشند ــ و ضرب در 30 هزار تومان [ قیمت هرکتاب بصورت توافقی ] ، اگر وجه مربوطه را کارت به کارت به شماره 5859831107977687 به نام رضا جمالیان در بانک تجارت واریز و تصویر پرفراژ پرداختی و نام کتابها یا حتی شمارۀ فهرست کتابها را در لیست زیر از طریق بخش تماس وبسایت به دفتر اینجانب ارسال نمایند ، همانروز تمام کتابهای درخواستی با پست سفارشی برای آنها ارسال می شود . شاید این موضوع را ندانید که تا بحال هیچ کتابی توسط اینجانب دکتر جمالیان چاپ نشده و تمام آنها توسط دهها انتشارات در 30 سال گذشته چاپ و منتشر شده که در شرایط کنونی از بسیاری از آنها کمترین نشانی در دسترس نیست . ضمناً یک مؤسسه قبول کرده که از کتابهایی که تنها یک نسخه در آرشیو ما موجود است ، فتوکپی خیلی فاخر از آن کتاب تهیه نماید .


فهرست کتابهای موجود برای فروش

1 ـ آموزش خود هیپنوتیزم با 10 روایت

2 ـ آموزش هیپنوتیزم به روایت هارتلند

3 ـ هیپنوتیزم از حرف تا عمل

4 ـ هیپنوتیزم علمی نوین

5 ـ روشهای هیپنوتیزم درمانی

6 ـ روش نوین استاد شدن در هیپنوتیزم

7 ـ آموزش هیپنوتیزم بالینی [ مجموعه مطالب آموزش انجمن هیپنوتیزم آمریکا ]

8 ـ مبانی خود هیپنوتیزم درمانی [ یکی از 3 کتاب آموزشی انجمن هیپنوتیزم آمریکا ]

9 ـ روشهای درمانی غیر متعارف

10 ـ روحهای تسخیر شده

11 ـ احساس خروج روح از بدن

12 ـ یوگا درمانی

13 ـ زایمان بی درد با هیپنوتیزم

14 ـ انجام جراحی و بیهوشی با هیپنوتیزم

15 ـ آموزش هیپنوتیزم برای دندانپزشکان [ هیپنودونتیک ]

 


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене