Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

تجدید چاپ همزمان 3 کتاب !

در این دوران وانفسای چاپ کتاب ـ که هم به ندرت صورت می گیرد و اگر هم کتابی بخواهد به زیور تجدید چاپ آراسته شود ـ در تیراژ یا شمارگان اندک صورت می گیرد ، تلفن مدیریت محترم انتشارات لیوسا را که خبر از تجدید چاپ هم زمان 3 کتاب و احتمال تجدید چاپ چند کتاب دیگر از ترجمه های قبلی خودم را می داد ، ابتدار شوخی تصورکردم و بعد از مشاهدۀ آنها دچار شگفتی و شادی شدم .

دکتر جمالیان

برای اینجانب که هنوز واقعاً ساعات زیادی از ایام فراغت را به خوانـدن شاهنامه و لذت از مطالعه شرح آئیـن سلحشوری و پـهلوانی همراه بـا روحیۀ جوانمردی ایرانیان می گذرانم اینکه این عزیزان با نثار جان خود از مرزهای این کهن بوم دفـاع می کردند تـا سربازان مهاجم به داخل شهرها هجوم پیدا نکنند و بـه جـان ، مال و ناموس هم وطنـان تجاوز نـکنند . ذن درحقیـقت نـوعی مـدی تیشن یـا مراقبـه همراه با کسب مـهارتـهای قهرمـانی است که در اصـول تـشابـهاتـی بـا ورزش زورخانه ای دارد ... 

مدی تیشن

یک کتـاب دیگر که بـرای چندمیـن بار تـجدید چـاپ شده ، مـدی تیــشن ، طریقت باطنی است که درمدی تیشن شباهتهای زیادی با سیر و سلوک عارفانه یا صوفیانه وجود دارد .

تجدید چاپ کتاب تقویت نیروهای روحی و روانی که با همکاری استاد علی بیات برای سومین بار انـجام می شود ، مملو از مطالب پاراسایکولژیک است که استاد علی بیات عاشق آنها بود . درسالهای اولیـه شکل گیـری انـجام هیپـنوتیزم ایـران کـه شرکت کنـندگان در کلاسهای آن صد درصد پـزشک و دنـدانپـزشک و در حـدود 25% آنـها از هیـأتـهای علمی دانـشگاهها بـودند ، مـهارت ، دقت و سرعت عمل استاد بیات همه را شگفت زده می کرد .

هیپنوتیزم

او معتقد بود که وقت این بزرگواران در کلاسها باید با یادگیری تکنیک و کارهای عملی پر شود ، نه اینکه با سخنرانیهای طولانی قصد انتقال مطالبی را به آنان داشته باشیم که از مطالعۀ کتاب بهتر یاد می گیرند .

انتشارات لیوسا هنوز تعدادی از کتابهای هیپنوتیزم و فرا روان شناسی را با تجدید چاپهای متوالی دراین دوران وانفسای بازار کتاب که عده زیادی از مؤسسات انتشاراتی را به ورشکستگی کشانیده ـ از ترجمه های این ناچیز ـ موجود دارد که می توانید از طریق تلفن های :

66464577  ــ  66963035 سفارش دهید که کتابهای خریداری شده با همان قیمت روی جلد ، همانروز با پیک پستی در محل کار یا خانه شما تحویل شما داده می شود و یا اگر کسانیکه از شهرستانها سفارش خرید کتاب را بدهند ، حداکثر پس از 26 ساعت با پست سفارشی کتاب یا کتابهای خریداری شده را دریافت می کنند .

تعدادی از کتابهای هیپنوتیزم و فرا روان شناسی

که جدیداً چاپ شده و هنوز موجود هستند

1 . هیپنوتیزم سریع                                                       به قیمت یازده هزار تومان

2 . روان پر رمز و راز                                                       به قیمت چهارده هزار و پانصد تومان

3 . تقویت نیروهای روحی و روانی                                 نه هزار و پانصد تومان

4 . ذن مدی تیشن و طریقت هنرهای رزمی                   دوازده هزار تومان

5 . ذن ناب                                                                     هشت هزار و پانصد تومان

6 . یوگا درمانی                                                              پانزده هزار تومان

آموزش هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم

در کوتاه ترین زمان با بالاترین استاندارد

تلفن 77561318


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене