Сайт joomix.org
اخبار

 

سایت هیپنوز ایران با این اراده و نیت شکل گرفت که « آگاهی دهنده » باشد ، نه « آگهی دهنده » و سعی داشت و دارد که از معتبرترین کتابهای آموزش بالینی تألیف دکتر کوریدون هاموند و دکتر جان واتکینس بهره بگیرد که به باور ما ، بهترین ها در جهان هستند .

از سوی دیگر علاقمندان به هیپنوتیزم هم علاقه دارند که ما به عنوان زنگ تفریح ، بهترین ، جالب ترین و جامع ترین مقالات را دراین حوزه برای شما ترجمه کرده ایم .

تاکنون فقط یک سال از عمر سایت ما گذشته ، ولی مراجعه به فهرست مطالب و یا ورق زدن مجازی و دیداری از محتویات سایت که تقریباً تمام آنها ترجمه از متون دانشگاهی است ، توجه می فرمائید که این کار با چه کوششی و صرف وقتی صورت گرفته است .

در آخرین روز از سال اول ، 10 مطلب هیپنوتیزم درمانی جامع و کامل در اختیار شما گذاشته می شود و آرزو دارم از بین خوانندگان این سایت به ویژه دندانپزشکان ، روان شناسان ، متخصصان زنان و مامائی به تأسیس سایت های دیگری بپردازند و از استعداد و هنر والای آقای مهندس محسن عامریان ( تلفن :  09123994850 ) ـ طراح این سایت ـ در این زمینه بهره ببرند و ما به هر سایت جدید ، حداقل 3 مقاله یا مطلب جذّاب و علمی هدیه می کنیم .

دکتر رضا جمالیان

 


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.