صفحه اصلی اخبار

هیپنوتیزم ایران

سایت HYPNOSIRAN. COM وارد دو سالگی شد !

 

سایت هیپنوز ایران با این اراده و نیت شکل گرفت که « آگاهی دهنده » باشد ، نه « آگهی دهنده » و سعی داشت و دارد که از معتبرترین کتابهای آموزش بالینی تألیف دکتر کوریدون هاموند و دکتر جان واتکینس بهره بگیرد که به باور ما ، بهترین ها در جهان هستند .

از سوی دیگر علاقمندان به هیپنوتیزم هم علاقه دارند که ما به عنوان زنگ تفریح ، بهترین ، جالب ترین و جامع ترین مقالات را دراین حوزه برای شما ترجمه کرده ایم .

تاکنون فقط یک سال از عمر سایت ما گذشته ، ولی مراجعه به فهرست مطالب و یا ورق زدن مجازی و دیداری از محتویات سایت که تقریباً تمام آنها ترجمه از متون دانشگاهی است ، توجه می فرمائید که این کار با چه کوششی و صرف وقتی صورت گرفته است .

در آخرین روز از سال اول ، 10 مطلب هیپنوتیزم درمانی جامع و کامل در اختیار شما گذاشته می شود و آرزو دارم از بین خوانندگان این سایت به ویژه دندانپزشکان ، روان شناسان ، متخصصان زنان و مامائی به تأسیس سایت های دیگری بپردازند و از استعداد و هنر والای آقای مهندس محسن عامریان ( تلفن :  09123994850 ) ـ طراح این سایت ـ در این زمینه بهره ببرند و ما به هر سایت جدید ، حداقل 3 مقاله یا مطلب جذّاب و علمی هدیه می کنیم .

دکتر رضا جمالیان