Сайт joomix.org
مقالات
images/iacf2n.jpg

نگارش : دکتر رضا جمالیان

MD, MPH , DTM & H

چاپ و تجدید چاپِ دو کتاب

« ترجمه و چاپ اولین کتاب در زمینۀ تکنیکهای هیپنوتیزم درمانی »

بـرای پـزشکان ، روان شنـاسان بالینی ، دندانپزشکان و سایر رده هایی که در جریـان خدمـات حرفـه ای خود از هیپنوتیزم هم استفاده می کنند ، با وجود انبوه کتابهایی که در زمینۀ هیپنوتیزم منتشر شده اند ، تاکنون هیچ کتابی که روشها یا تکنیکهای هیپنوتیزم درمانی را آموزش دهد ، وجود نداشته و هنوز وجود ندارد .

برای اینکه فردی به درمان با هیپنوتیزم بپردازد ، نیاز به مطالعۀ کتابهای زیادی در ارتباط با مبانی نظری هیپنوتیزم دارد که خوشبختانه تاکنون برای رفع نیاز ، کتابهای فراوانی دراین زمینه و این حوزه منتشر شده ، ولی چاپ و انتشار « روشهای هیپنوتیزم درمانی » اولین اثری است که به ما تکنیکهای هیپنوتیزم درمانی را می آموزد.

نویسندۀ این کتاب ، جان واتکینس دارای درجۀ ph.D. در روان شناسی بالینی است که این درجۀ تخصصی را از دانشگاه معتبر کلمبیا و اعتبار مدرک تخصصی خویش در رشتۀ روانکاوی را از انجمن روانکاوان آمریکا گرفته است . به پاس اعتبار والای علمی ، او به مقام پرزیدنتی شعبه 30 یا دپـارتـمان اختصاصی هیپنـوتیزم هم در انـجمن روانـپزشکان آمریـکا انـتخاب شده ، همینطور پس از تشکیل انجمن بین المللی هیپنوتیزم بالینی و آزمایشگاهی ، وی به مقام پرزیدنتی این تشکیلات هم انتخاب شد . او سالها استاد روان شناسی و مدیر آموزشهای بالینی در دانشگاه مونتانا بود و به عنوان استاد میهمان در دانشگاههای ایالتی واشینگتن ، دانشگاه کالیفرنیا ، دانشگاه شمال غربی آمریکا ودانشگاه اورگان مشغول کار بوده است .

او ضمناً برای مدت 16 سال سرپرستی مؤسسات روان شناسی بالینی تمام نهادهای درمانی بالینی در ارتباط با کهنه سربازهای آمریکا را هم عهده دار بوده است .

درکنار این استاد بزرگوار ، همسر روان شناسش خانم هلن واتکینس به تحقیقات و کارهای درمانی می پردازد و در این کتاب ، در بسیاری از موارد تصویر هلن واتکینس ـ و بندرت گاهی هم عکس جان واتکینس ـ دیده می شود .

این کتاب در 34 صفحه با کاغذ ، حروف چینی ، ویرایش و صفحه آرایی ممتاز به مبلغ پانزده هزار تومان توسط انتشارات اطلاعات چاپ و منتشر شده است . شما می توانید تلفنی در تهران یا شهرستانها با همین قیمت پانزده هزار تومان با پست سفارشی یا پیک در جلوی درب خانه یا محل کار خودتان این کتاب را دریافت کنید برای این هدف کافی است با تلفن 29993242 تماس بگیرید .

ششمین تجدید چاپ کتاب طریقت آلفا

طریقت آلفا یکی از علمی ترین کتابهایی است که در زمینۀ رسیدن به آرامش در سال 1373 منتشر شده و سریع 5 نوبت تجدید چاپ شد  ولی مدتی به علت بعضی از سوء تفاهمات در ارتباط با کتابهای روان شناسی مشکلاتی در راه تجدید چاپ این کتاب وجود آمد ، ولی امواج و طریقت آلفا همچنان در ذهن مردم ایران وجود داشت .

این کتاب در 190 صفحه به قیمت 8 هزار تومان توسط مؤسسه انتشارات اطلاعات منتشر شده که می توانید از طریق تلفن : 29993242 هم آنرا خریداری کنید تا با پست سفارشی یا پیک موتوری درب خانه یا محل کارتان به شما تحویل داده شود .

در صفحات پایانی این کتاب ، صفحات الکترو آنسفالوگرافی که در مطب همکار دانشمند ، آقای دکتر بابک زمانی ـ نورولژیست ـ تهیه شده با گزارشی با خط ایشان در ارتباط با موج آلفا که نشانۀ آرامش است ، عملاً آشنا می شوید و موج آلفا را مشاهده می کنید .

 


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене