Сайт joomix.org
مقالات
images/iacf2nn.jpg

نگارش : دکتر رضا جمالیان

MD, MPH , DTM & H

آموزش سطوح مختلف هیپنوتیزم

آموزش سطحی و یا مقدماتی هیپنوتیزم

کسانی که به هیپنوتیزم علاقه و اشتیاق اغراقی نشان می دهند و یا برعکس نسبت به آن کلمات و مطالب خصمانه ابراز می کنند ، احتمالاً هر دو گروه درک درستی از هیپنوتیزم ندارند . بنابر این شایسته است که این افراد ابتدا دیدِ درستی از هیپنوتیزم علمی پیدا کنند . در هیپنوتیزم مانند هر علم و مقوله ای هم نکات مثبت ، هم نکات منفی و هم موارد مبهم و نا مشخص وجود دارند . بنابر این :

قبل از هرگونه قضاوتی در ارتباط با هیپنوتیزم ، آنرا بصورت علمی و بیطرفانه بشناسید . این شناخت بسیار ساده ، بسیار سریع و بسیار ارزان است . !

یک یا دو کتاب را که در زمینۀ شناخت صحیح و درست هیپنوتیزم می شناسید ، تهیه و با دقت مطالعه کنید . ما برای رسیدن به این هدف ، این دو کتاب کم حجم را به شما معرفی می کنیم : 


1 . هیپنوتیزم علمی نوین

این کتاب در 128 صفحه با قیمت 5 هزار تومان توسط انتشارات اطلاعات با حروف چینی ، ویرایش ، صفحه بندی و چاپ زیبایی منتشر شده و تاکنون همانگونه ک در تصویر روی جلد آن مشاهده می کنید ، به چاپ یا تجدید چاپ نهم رسیده است . نویسنده کتاب ، پروفسور ریچارد شروت رئیس یا پرزیدنت انستیتوی مطالعات هیپنوتیزمی در آمریکا ( فلوریدا ـ میامی ) است .

دراین کتاب طی فصولی مباحثی مانند چهارراه دسترسی به ضمیر ناخود آگاه ، تاریخچه هیپنوتیزم ، تعبیر علمی حالت خلسه و بالاخره خطرات و محدودیتهای هیپنوتیزم آمده است .

2 . روش نوین استاد شدن در هیپنوتیزم

این کتاب در بیشتر از 200 صفحه با کاغذ سفید و در چاپ یا تجدید چاپ هشتم با قیمت 7 هزار تومان توسط انتشارات اطلاعات منتشر شده است . نویسندۀ این اثر هاری آرونز عضو هیأت علمی آکادمی هیپنوتیزم پزشکی در آمریکا و دارای حسنِ سابقۀ تدریس در دوره های آموزشی تکنیکهای عملی و کاربردی پزشکان و روان شناسان در انجمن هیپنوتیزم آمریکا می باشد و این کتاب براساس نسخه برداری از نوارهای صوتی کلاسهای آموزشی تکنیکهای هیپنوتیزم در کلاسها تهیه شده است.

با وجود استقبال بسیار زیاد از کتابهای هاری آرونز ، او کتابهای خود را در نسخ محدود و محرمانه ـ یا بسیار خصوصی ـ چاپ می کرد و همانگونه که شادروان کابوک که با هزینۀ زیاد پس از سفر به آمریکا در کلاسهای او شرکت کرده بود ، در پایان هر دورۀ آموزشی به هر دانشجو از دوره هایی که دیده بود یک نسخه از این کتابها داده می شد و او را به شرافت و وجدانش سوگند می دادند که این کتاب یا کتابهای دیگر را در قفسه یا صندوقی تا پایان عمر پنهان نگهدارد ، طوریکه چشم فرد دیگری حتی به جلد آن نخورد . در مقالۀ دیگری دراین سایت ، چگونگی دسترسی من به 4 جلد از این آثار ـ روشهای برندۀ جایزه در هیپنوتیزم ، هیپنوتیزم آموزشی و نمایشی ، هیپنوتیزم بسیار سریع بیان شده است این کتاب ـ یعنی روش استاد شدن در هیپنوتیزم در 17 بخش و با چند تصویر چاپ و منتشر شده است .

برای تهیه این دو جلد کتاب در محل زندگی و یا محل کارتان با تلفن 29993306 مؤسسه انتشارات اطلاعات و پس از پرداخت دوازده هزار تومان با کارت تماس بگیرید . در تهران همان روز با پیک موتوری و در شهرستانها حداکثر تا روز بعد از طریق پست سفارشی کتابها را دریافت می کنید .

 

پس از مطالعه این دو کتاب ، درک درستی از هیپنوتیزم پیدا می کنید و در آن شرایط بهتر می توانید انواع هیپنوتیزم را یاد بگیرید .


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене