صفحه اصلی دسترسی آسان به سایر کتابهای هیپنوتیزم

دسترسی آسان به سایر کتابهای هیپنوتیزم

نگارش : دکتر رضا جمالیان

دسترسی آسان به سایر کتابهای هیپنوتیزم

تا این زمان ـ نیمۀ اول شهریور ماه 1394 ـ مؤسسه انتشارات اطلاعات ، این کتابها را در زمینۀ هیپنوتیزم چاپ یا تجدید چاپ کرده است :

1 ـ هیپنوتیزم علمی نوین : تألیف دکتر ریچارد شروت ، پرزیدنت انستیتوی بین المللی هیپنوتیزم ( میامی ـ فلوریدا ) در 128 صفحه چاپ هشتم ، با شمارگان 2100 نسخه .                قیمت 8500 تومان .

2 ـ بررسی علمی خود هیپنوتیزم : تألیف دکتر ریچارد شروت ، پرزیدنت انستیتوی بین المللی هیپنوتیزم ( میامی ـ فلوریدا ) در 128 صفحه چاپ هشتم ، با شمارگان 1050 نسخه .               قیمت 4500 تومان

 

3 ـ روش استاد شدن در هیپنوتیزم : نگارش  هاری آرنز عضو هیأت علمی آکادمی هیپنوتیزم پزشکی آمریکا ، مؤسس و مدیر مرکز آموزشی هیپنوتیزم « اتیکال هیپنوزیس » در 204 صفحه ، مصور چاپ هشتم ، شمارگان 1050 نسخه .      قیمت 7000  تومان

4 ـ آموزش هیپنوتیزم بالینی : نگارش کوریدون هاموند . پرزیدنت انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا . چاپ اول ، شمارگان 1050 400 صفحه  ،                        قیمت 16000  تومان

5 ـ تکنیکهای هیپنوتیزم درمانی : تألیف واتکینس ، پرزیدنت انجمن جهانی هیپنوتیزم بالینی و آزمایشگاهی ... امید می رود که این کتاب که دو جلد است ، جلد اول آن که مصور است ، بزودی منتشر می شود .

نحوۀ خرید آسان کتابهای انتشارات اطلاعات

از آنجا که اطلاعات مؤسسه ای مطبوعاتی با اهداف فرهنگی است ، انتشارات اطلاعات با ویرایش بسیار فاخر ، صفحه بندی و کاغذ بسیار خوب ، به قیمت های بسیار ارزانی چاپ و منتشر شده اند و همانطور که مشاهده کرده اید ، 3 کتاب صدر فهرست فوق در مجموع 17 هزار تومان قیمت دارند که نسبت به قیمت کتاب بسیار ارزان است .

با توجه به ترافیک در شهرهای بزرگ و مشکلات تهیه این کتابها در شهرهای کوچک ، انتشارات اطلاعات در ادامۀ کمکهای فرهنگی خود ، برای تمام خریداران این کتابها با همان قیمت روی جلد کتاب ، کتابهای خریداری شده را درهمان روز با پیک درمحل کار و یا درب خانه به شما تحویل می دهد . کسانیکه از تمام شهرها و روستاها مایل به خریداری و تحویل کتاب با پست سفارشی باشند ، برای خرید پستی در سراسر کشور با تلفن : 29993306  تماس بگیرید .

علاوه بر 5 کتابی که توسط مؤسسه انتشارات اطلاعات در نیمۀ اول سال منتشر شده ، مؤسسات انتشاراتی دیگر هم تعداد بیشتری از کتابهای ترجمه و تألیف شده توسط اینجانب را برای اولین بار چاپ و یا برای چندمین بار ـ گاهی تا 13 چاپ مکرر ـ منتشر کرده اند که بزودی به معرفی آنها و نحوۀ خرید آسان هم از طریق پست می پردازیم .

 

درضمن کتابهای بسیار جالب دیگری که ترجمۀ آنها تمام شده و درمراحل حروف چینی ، ویرایش ، کسب مجوز و ... هستند ، هم وجود دارند که به معرفی آنها هم می پردازیم .